Pinzeka, wcześniej znana jako Google Local Inventory Ads (LIA), to narzędzie do tworzenia i promowania lokalnych ofert sklepów internetowych, punktów handlowych i restauracji. Ale czy Pinzeka jest płatna? Odpowiedź na to pytanie nie jest wcale taka prosta.

Pinzeka jest bezpłatna, jeśli chodzi o tworzenie oferty. Oznacza to, że możesz utworzyć ogłoszenie bez konieczności płacenia opłat. Jednak prawdziwy koszt pinzeki polega na tym, że musisz płacić za ekspozycję swojego ogłoszenia w wyszukiwarce Google. Aby twoje ogłoszenie w wyszukiwarce Google było zauważalne, będziesz musiał zacząć płacić za płatne reklamy Google.

Koszty reklam w wyszukiwarce Google zależą od wielu czynników, takich jak słowa kluczowe, na które pozycjonujesz swoje ogłoszenie, konkurencja w danym lokalnym rynku itd. Cena reklamy może być stosunkowo niska lub może wynosić nawet kilka dolarów za kliknięcie. Koszty tego upublicznionego ogłoszenia w wyszukiwarce Google mogą ostatecznie się skumulować, więc przed rozpoczęciem kampanii musisz dobrze się zastanowić.

Podsumowując, Pinzeka w Google nie jest płatna, więc jest to opcja dla firm, które chcą dotrzeć do swoich lokalnych klientów. Jednak jeśli naprawdę chcesz, aby twoje ogłoszenia były widoczne, twoje ogłoszenia będą musiały być finansowane za pośrednictwem kampanii reklam w wyszukiwarce Google, co może oznaczać znaczne koszty.

Czy istnieją inne opcje zintegrowania Pinezki z Google?

Tak, Pinezka może być zintegrowana z wieloma usługami Google, w tym Drive, Mapami Google, Hangouts i Gmail. Możesz również zintegrować Pinezkę z Google Analytics, aby móc monitorować i analizować dane dotyczące interakcji użytkowników z Twoją witryną.

Czy można użyć platformy Pinezki do automatyzacji danych Google?

Platforma Pinezki może być używana do automatyzacji danych Google, w tym danych w programie Google Sheets. Pozwala użytkownikom na synchronizowanie danych między Google Sheets i różnymi aplikacjami internetowymi, jak Google Calendar, Zapier i Typeform. Platforma Pinezki umożliwia również tworzenie i automatyczne wykonywanie codziennych, tygodniowych i miesięcznych zadań biznesowych, takich jak wysyłanie raportów i awizacji, tworzenie zadań i utrzymywanie danych w aktualizacji.

Czy Pinezka w Google jest płatna?