Jak edytować firmę w Google?

Lokalne firmy, które chcą docierać do klientów w dzisiejszym, cyfrowym świecie, muszą wykorzystać wszystkie potencjał, jaki oferuje im Google. Możesz skorzystać z wielu dostępnych narzędzi do optymalizacji pozycji swojej firmy w wyszukiwarce i ustawić swoją firmę jako widoczną.

Krok 1: Zaloguj się do Google Moja Firma

Aby zacząć edytować firmę w Google, musisz zalogować się do usługi Google Moja Firma. Aby to zrobić musisz mieć konto Google. Po rejestracji, Zaloguj się do niego i wyszukaj swoją firmę.

Krok 2: Aktualizuj Informacje o Firmie

Po wyszukaniu stale rosnącej liczby informacji o firmie możesz uaktualnić wszystkie dane. Inne informacje to między innymi godziny pracy firmy, adres, kod pocztowy, numer telefonu, kategorie tematyczne, zdjęcia, opis, witryna internetowa i opinie.

Krok 3: Ustaw Wersję Językową

Jeśli chcesz ustawić swoją firmę tak, aby prezentowała się w wielu językach, możesz to zrobić. Wystarczy wejść w „Ustawienia” i wybrać język lokalizacji. To narzędzie jest przydatne, aby umożliwić ludziom z całego świata korzystanie z twoich usług.

Krok 4: Ustaw Częściowe Godziny Pracy

Aby być w stanie określić, o jakich godzinach twoja firma jest otwarta i zamknięta dla klientów, możesz skorzystać z ustawień częściowych godzin otwarcia. W tym narzędziu możesz określić odpowiednie godziny na codzienną lub tygodniową bazie. Narzędzie obsługuje również wiele różnych czasowych stref.

Krok 5: Ustal Ogłoszenia Google

Jeśli chcesz promować swoją firmę na innych witrynach internetowych Google, takich jak Google Maps lub Google szukaj, możesz skorzystać z ogłoszeń Google. Za pomocą tych ogłoszeń możesz promować swoją firmę, wyświetlając dodatkowe informacje dotyczące swojej firmy. Możesz również spersonalizować reklamy do specyficznych lokalizacji.

Jak edytować firmę w Google?

Dodaj komentarz