Jak zmienić główne zdjęcie w wizytówce Google?

Jak zmienić główne zdjęcie w wizytówce Google?

 

Profil wizytówki Google jest idealnym sposobem na zaprezentowanie siebie w Internecie. Wygląd wizytówki, w tym jej główne zdjęcie, odzwierciedla Twoją markę jako profesjonalisty, dlatego tak ważne jest, aby zdjęcie było dobrej jakości i odpowiadało Twojej osobistej marki.

Aby zmienić główne zdjęcie w wizytówce Google, musisz mieć konto Google. Następnie musisz zalogować się do sieci społecznościowej Google i przejść do swojej wizytówki. Znajdziesz ją na pasku bocznym po lewej stronie. Jeśli wizytówka Google nie pojawiła się automatycznie, będziesz musiał ją utworzyć.

Kiedy dostaniesz się do wizytówki, kliknij ikonę edytora w prawym górnym rogu strony. To otworzy interfejs edycji wizytówki. Znajdziesz tam zdjęcie profilowe. Możesz go zamienić na swoje profesjonalne zdjęcie lub zdjęcie przedstawiające Twoją osobowość.

Aby dodać nowe zdjęcie, wybierz opcję „Zmień zdjęcie profilowe”, a następnie wybierz zdjęcie z dysku twardego lub zdjęcie, które już przesłałeś do wizytówki. Po wybraniu zdjęcia możesz tutaj także je przyciąć lub przeskalować. Następnie musisz zapisać zmiany, aby zakończyć proces.

Masz już nowe główne zdjęcie w wizytówce Google! Pamiętaj, że możesz to zmienić w dowolnym momencie, wystarczy otworzyć URL swojej wizytówki i przejść z powrotem do edytora. Przypomnij sobie również, aby upewnić się, że Twoje zdjęcie odzwierciedla Twoją markę i przekazujesz właściwą wiadomość do widzów swojej wizytówki.

Jak zmienić logo Google Moja firma?

Aby zmienić logo Twojej firmy w Google Moja firma, przejdź do strony Moja firma i zaloguj się. Po zalogowaniu się, przejdź do sekcji Wygląd znaku Twojej firmy i kliknij Zmień znak swojej firmy, aby wgrać nowy obraz. Po wgraniu nowego obrazu należy kliknąć Zatwierdź zmiany. Zmiany zostaną zapisane po kilku sekundach.

Jak zmienić główne zdjęcie w wizytówce Google?