Wariant

Major

W wariancie MAJOR poprzez wprowadzone zmiany i zastosowane narzędzia zdobywasz taktyczną przewagę nad konkurencją. Od samego początku współpracy nasz doświadczony specjalista roztacza nad Tobą techniczną opiekę, która procentuje w postaci wciąż rosnącego grona nowych klientów.

do 250 fraz

Posiadając wzbogacony arsenał w postaci chłonnych fraz zauważasz coraz większe zainteresowanie klientów Twoim produktem/usługą. Ruch na Twojej stronie zwiększa się, co przekłada się bezpośrednio na wzrost przychodu.

monitoring pozycji gratis

Bezpłatnie monitorujemy pozycję Twojej witryny. Otrzymujesz twarde dane jaki skutek przyniosły wprowadzone działania i w jaki sposób możne je jeszcze zintensyfikować.

bezpłatny audyt SEO

Sprawdzamy stan Twojego wirtualnego uzbrojenia. Naprawiamy ewentualne błędy i uzupełniamy braki. Dajemy jasne wytyczne, w którym kierunku powinna podążyć kampania, aby zakończyła się zasłużonym zwycięstwem.

Zdecydowana przewaga na froncie- Twoja marka rośnie w siłę

Major

Zdecyduj się na działania wyprzedzające w celu zdobycia silnej pozycji na rynku. Zaskocz konkurencję i uprzedź ich ruchy odwetowe. Nasz konsultant już teraz czeka na Twój telefon, aby Ci w tym pomóc.

Elementy kluczowe i na czym polega

Marketing internetowy

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc

Masz jakieś pytania?
Odpowiemy na wszystkie!

Proponujemy Ci skuteczne narzędzia w pozyskiwaniu klienta

Marketing Internetowy - to
Wunderwaffe dla Twojego biznesu